Rezervoar za gorivo Volvo New aluminum fuel tank 570L 20503509 za vlačilec Volvo Renault









Če se odločite za nakup opreme po nizki ceni, se prepričajte, da ste komunicirati z resničnim prodajalcem. Izvedite čim več informacij o lastniku opreme. Eden od načinov goljufanja se je predstavljati za resnično podjetje. V primeru suma o tem obvestite nas za dodatno kontrolo preko obrazca za povratne informacije.
Preden se odločite za nakup natančno preglejte več prodajnih ponudb, da boste razumeli povprečno ceno izbrane opreme. Če je cena ponudbe, ki vam je všeč, veliko nižja od podobnih ponudb, pomislite na to. Pomembna razlika v ceni lahko kaže na skrite napake ali pa na poskus prodajalca na goljufivo ravnanje.
Ne kupujte izdelkov, katerih cena je preveč drugačna od povprečne cene za podobno opremo.
Ne dajajte soglasja za dvomljive obljube in predplačane izdelke. V primeru dvoma se nikar ne bojte pojasniti podrobnosti, zahtevajte dodatne fotografije in dokumente za opremo, preverite pristnost dokumentov in postavite vprašanja.
Gre za najpogostejšo vrsto goljufije. Nepošteni prodajalci lahko zahtevajo določen znesek - predplačilo - torej "rezervacijo" vaše pravice do nakupa opreme. Tako goljufi lahko zberejo veliko količino denarja in izginejo, mi pa ne moremo več stopiti z njimi v stik.
- Prenos predplačila na kartico
- Ne opravite predplačila brez dokumentov, ki potrjujejo postopek prenosa denarja, če prodajalec v sporočilu izraža dvom.
- Prenos na račun "skrbnika" (agenta)
- Takšna zahteva bi morala biti zaskrbljujoča, verjetno komunicirate z goljufi.
- Prenos na račun podjetja s podobnim imenom
- Bodite previdni. Goljufi se lahko prikrijejo kot znane družbe, saj opravijo manjše spremembe imena. Ne prenesite sredstev, če je ime podjetja sumljivo.
- Zamenjava lastnih podatkov na računu resničnega podjetja
- Pred prenosom poskrbite, da so navedeni podatki pravilni in da se nanašajo točno na določeno podjetje.
Kontaktirajte prodajalca







710x690x1430
Length: 1430 mm
Width: 690 mm
Height: 710 mm
We manufacture high quality fuel and hydraulic tanks.
All our fuel and hydraulic tanks are certified.
We have ECE TYPE-APPROVAL E24 CERTIFICATE. Approval No: E24*34R03/02*0174*00
Our fuel and hydraulic tanks are made from Greek 2.5mm aluminum, coated on both sides with polymer, the same metal as the original fuel and hydraulic tanks.
Big variety of used MERCEDES BENZ, MAN, DAF, IVECO, VOLVO, SCANIA, RENAULT, VOLVO truck parts.
New trucks every week.
Engines, gearboxes, axles, cabins, ECU control units and many other parts.
Visit our website prikaz stikov to see full list of trucks breaking for parts.
Contact us by mobile prikaz stikov or email prikaz stikov and we will offer you the best price.
We buy salvage trucks from Europe!
New aluminum fuel tanks from 200 to 1000 Liters for all trucks.