Tovornjak za prevoz kontejnerjev MAN TGX 18.480 BDF Container Truck / 2 Fuel Tanks / Full Air Suspens

MAN TGX 18.480 BDF Container Truck / 2 Fuel Tanks / Full Air Suspens
11.400 €
Kontaktirajte prodajalca
Vrni mi klic
Tovornjak za prevoz kontejnerjev MAN TGX 18.480 BDF Container Truck / 2 Fuel Tanks / Full Air Suspens - Autoline
Tovornjak za prevoz kontejnerjev MAN TGX 18.480 BDF Container Truck / 2 Fuel Tanks / Full Air Suspens | Slika 1 - Autoline
Tovornjak za prevoz kontejnerjev MAN TGX 18.480 BDF Container Truck / 2 Fuel Tanks / Full Air Suspens | Slika 2 - Autoline
Tovornjak za prevoz kontejnerjev MAN TGX 18.480 BDF Container Truck / 2 Fuel Tanks / Full Air Suspens | Slika 3 - Autoline
Tovornjak za prevoz kontejnerjev MAN TGX 18.480 BDF Container Truck / 2 Fuel Tanks / Full Air Suspens | Slika 4 - Autoline
Tovornjak za prevoz kontejnerjev MAN TGX 18.480 BDF Container Truck / 2 Fuel Tanks / Full Air Suspens | Slika 5 - Autoline
Tovornjak za prevoz kontejnerjev MAN TGX 18.480 BDF Container Truck / 2 Fuel Tanks / Full Air Suspens | Slika 6 - Autoline
Tovornjak za prevoz kontejnerjev MAN TGX 18.480 BDF Container Truck / 2 Fuel Tanks / Full Air Suspens | Slika 7 - Autoline
Tovornjak za prevoz kontejnerjev MAN TGX 18.480 BDF Container Truck / 2 Fuel Tanks / Full Air Suspens | Slika 8 - Autoline
Tovornjak za prevoz kontejnerjev MAN TGX 18.480 BDF Container Truck / 2 Fuel Tanks / Full Air Suspens | Slika 9 - Autoline
Tovornjak za prevoz kontejnerjev MAN TGX 18.480 BDF Container Truck / 2 Fuel Tanks / Full Air Suspens | Slika 10 - Autoline
Tovornjak za prevoz kontejnerjev MAN TGX 18.480 BDF Container Truck / 2 Fuel Tanks / Full Air Suspens | Slika 11 - Autoline
Tovornjak za prevoz kontejnerjev MAN TGX 18.480 BDF Container Truck / 2 Fuel Tanks / Full Air Suspens | Slika 12 - Autoline
Tovornjak za prevoz kontejnerjev MAN TGX 18.480 BDF Container Truck / 2 Fuel Tanks / Full Air Suspens | Slika 13 - Autoline
Tovornjak za prevoz kontejnerjev MAN TGX 18.480 BDF Container Truck / 2 Fuel Tanks / Full Air Suspens | Slika 14 - Autoline
Tovornjak za prevoz kontejnerjev MAN TGX 18.480 BDF Container Truck / 2 Fuel Tanks / Full Air Suspens | Slika 15 - Autoline
Tovornjak za prevoz kontejnerjev MAN TGX 18.480 BDF Container Truck / 2 Fuel Tanks / Full Air Suspens | Slika 16 - Autoline
Tovornjak za prevoz kontejnerjev MAN TGX 18.480 BDF Container Truck / 2 Fuel Tanks / Full Air Suspens | Slika 17 - Autoline
Tovornjak za prevoz kontejnerjev MAN TGX 18.480 BDF Container Truck / 2 Fuel Tanks / Full Air Suspens | Slika 18 - Autoline
Tovornjak za prevoz kontejnerjev MAN TGX 18.480 BDF Container Truck / 2 Fuel Tanks / Full Air Suspens | Slika 19 - Autoline
Tovornjak za prevoz kontejnerjev MAN TGX 18.480 BDF Container Truck / 2 Fuel Tanks / Full Air Suspens | Slika 20 - Autoline
Tovornjak za prevoz kontejnerjev MAN TGX 18.480 BDF Container Truck / 2 Fuel Tanks / Full Air Suspens | Slika 21 - Autoline
Tovornjak za prevoz kontejnerjev MAN TGX 18.480 BDF Container Truck / 2 Fuel Tanks / Full Air Suspens | Slika 22 - Autoline
Tovornjak za prevoz kontejnerjev MAN TGX 18.480 BDF Container Truck / 2 Fuel Tanks / Full Air Suspens | Slika 23 - Autoline
Tovornjak za prevoz kontejnerjev MAN TGX 18.480 BDF Container Truck / 2 Fuel Tanks / Full Air Suspens | Slika 24 - Autoline
Tovornjak za prevoz kontejnerjev MAN TGX 18.480 BDF Container Truck / 2 Fuel Tanks / Full Air Suspens | Slika 25 - Autoline
Tovornjak za prevoz kontejnerjev MAN TGX 18.480 BDF Container Truck / 2 Fuel Tanks / Full Air Suspens | Slika 26 - Autoline
Tovornjak za prevoz kontejnerjev MAN TGX 18.480 BDF Container Truck / 2 Fuel Tanks / Full Air Suspens | Slika 27 - Autoline
Tovornjak za prevoz kontejnerjev MAN TGX 18.480 BDF Container Truck / 2 Fuel Tanks / Full Air Suspens | Slika 28 - Autoline
Tovornjak za prevoz kontejnerjev MAN TGX 18.480 BDF Container Truck / 2 Fuel Tanks / Full Air Suspens | Slika 29 - Autoline
Tovornjak za prevoz kontejnerjev MAN TGX 18.480 BDF Container Truck / 2 Fuel Tanks / Full Air Suspens | Slika 30 - Autoline
Vam je oglas zanimiv?
Prošnja za dodatne fotografije
1/30
11.400 €
Neto cena
14.478 €
Bruto cena
Želim prejeti obvestilo, ko se cena spremeni
Znamka: MAN
Prva registracija: 2015-11
Kilometrina: 1.200.000 km
Lokacija: Madžarska Budapest7636 km to "United States/Columbus"
Id.št. zaloge trgovca: DO1163
Datum objave: 5. avg. 2026
Motor
Moč: 480 KM (353 kW)
Gorivo: diesel
Volumen: 12.420 cm³
Euro: Euro 6
Menjalnik
Tip: avtomatski
Osi
Osi: 2
Vzmetenje: zračno/zračno
Prva os: 385/65 R22.5, stanje pnevmatik 20 %
Druga os: 315/80 R22.5, stanje pnevmatik 20 %
Zavore
ABS
EBS
Kabina in udobje
Potovalni računalnik
Večfunkcijski volan
Hladilnik
Sončna streha
Električni pomik ogledal
Ogrevana ogledala
Senčnik
Kabina
Spalna kabina
Dodatne opcije
Klimatska naprava
Grelec
Električni pomik stekel
Servokrmiljenje
Ogrevanje sedežev
Multimedija
Avtoradio: CD
Varnostne funkcije
Centralno zaklepanje
Zaklep diferenciala
Optika
Žarometi
Meglenke
Stanje
Stanje: rabljeno
Dodatne storitve

Več podrobnosti — Tovornjak za prevoz kontejnerjev MAN TGX 18.480 BDF Container Truck / 2 Fuel Tanks / Full Air Suspens

ID: DO1163

MAN TGX 18.480 BDF Container Truck / 2 Fuel Tanks / Full Air Suspension / Euro 6

MAN TGX 18.480 BDF container truck for sale in very good condition, equipped with full air suspension, two fuel tanks, and extensive equipment.

Vehicle Details:
Condition: Very good
Engine Power: 353 kW / 480 HP
Engine Capacity: 12,419 cm³
Emission Standard: Euro 6

Equipment:
ABS
EBS
ESP
Rear differential lock
Full air suspension (front and rear)
Comfort air-suspended driver's seat
Heated driver's seat
Electric windows (driver and passenger side)
Electrically adjustable and heated exterior mirrors
On-board computer
Multifunction steering wheel
Automatic climate control
Auxiliary heating
CD Radio / AUX / USB
Manual roof hatch
Sleeper bunk
Pull-out cool box under the bunk
Two-piece manually extendable sun blind
Manually extendable sun visor on driver's door
Work lights
Transparent exterior sun visor
Fog lights
Fuel Tanks:
XL fuel tank on the right side
Additional fuel tank on the right side

Tyres:
1st axle: 385/65 R22.5 – approx. 20% (air suspension)
2nd axle: 315/80 R22.5 – approx. 20% (air suspension)

Typographical errors and inaccuracies may occur; we reserve the right to make changes.
Irrtümer und typografische Fehler können vorkommen, Änderungen behalten wir uns vor.
Prošnja za dodatne informacije
Važno
Description provided by the seller. Please verify all details directly with the seller.
Nasveti za nakup
Varnostna navodila
Preverjanje prodajalca

Če se odločite za nakup opreme po nizki ceni, se prepričajte, da ste komunicirati z resničnim prodajalcem. Izvedite čim več informacij o lastniku opreme. Eden od načinov goljufanja se je predstavljati za resnično podjetje. V primeru suma o tem obvestite nas za dodatno kontrolo preko obrazca za povratne informacije.

Preverjanje cene

Preden se odločite za nakup natančno preglejte več prodajnih ponudb, da boste razumeli povprečno ceno izbrane opreme. Če je cena ponudbe, ki vam je všeč, veliko nižja od podobnih ponudb, pomislite na to. Pomembna razlika v ceni lahko kaže na skrite napake ali pa na poskus prodajalca na goljufivo ravnanje.

Ne kupujte izdelkov, katerih cena je preveč drugačna od povprečne cene za podobno opremo.

Ne dajajte soglasja za dvomljive obljube in predplačane izdelke. V primeru dvoma se nikar ne bojte pojasniti podrobnosti, zahtevajte dodatne fotografije in dokumente za opremo, preverite pristnost dokumentov in postavite vprašanja.

Dvomljivo predplačilo

Gre za najpogostejšo vrsto goljufije. Nepošteni prodajalci lahko zahtevajo določen znesek - predplačilo - torej "rezervacijo" vaše pravice do nakupa opreme. Tako goljufi lahko zberejo veliko količino denarja in izginejo, mi pa ne moremo več stopiti z njimi v stik.

Varjante take goljufije lahko vključujejo:
  • Prenos predplačila na kartico
  • Ne opravite predplačila brez dokumentov, ki potrjujejo postopek prenosa denarja, če prodajalec v sporočilu izraža dvom.
  • Prenos na račun "skrbnika" (agenta)
  • Takšna zahteva bi morala biti zaskrbljujoča, verjetno komunicirate z goljufi.
  • Prenos na račun podjetja s podobnim imenom
  • Bodite previdni. Goljufi se lahko prikrijejo kot znane družbe, saj opravijo manjše spremembe imena. Ne prenesite sredstev, če je ime podjetja sumljivo.
  • Zamenjava lastnih podatkov na računu resničnega podjetja
  • Pred prenosom poskrbite, da so navedeni podatki pravilni in da se nanašajo točno na določeno podjetje.
Se naleteli na goljufijo?
Sporočite nam
Varnostna navodila
Podobni oglasi
37.260 € 13.500.000 HUF
Tovornjak za prevoz kontejnerjev
2014
757.000 km
Euro 6
Moč 441 KM (324 kW) Gorivo diesel Konfiguracija osi 6x2 Vzmetenje zračno/zračno
Madžarska, Kecskemet
TEHER-TRUCK KFT.
Kontaktirajte prodajalca
14.400 € Neto
Tovornjak za prevoz kontejnerjev
2012
1.507.000 km
Moč 469 KM (345 kW) Gorivo diesel Vzmetenje zračno/zračno
Madžarska, Budapest
Laslo Truck
Kontaktirajte prodajalca
15.400 € Neto
Tovornjak za prevoz kontejnerjev
2015
1.199.000 km
Euro 6
Moč 469 KM (345 kW) Gorivo diesel Vzmetenje zračno/zračno
Madžarska, Budapest
Laslo Truck
Kontaktirajte prodajalca
Prodajate mehaniacijo ali vozila?
To lahko storite z nami!
43.500 € Neto
Tovornjak za prevoz kontejnerjev
1999
197.550 km
Gorivo diesel Konfiguracija osi 8x4
Madžarska, Felsőzsolca
GOBAL KERTRANSZ KERESKEDELMI ES SZOLGALTATO KFT.
Kontaktirajte prodajalca
27.400 € Neto
Tovornjak za prevoz kontejnerjev
2017
895.000 km
Euro 6
Moč 510 KM (375 kW) Gorivo diesel Vzmetenje zračno/zračno
Madžarska, Budapest
Laslo Truck
Kontaktirajte prodajalca
28.000 € Neto
Tovornjak za prevoz kontejnerjev
2019
702.000 km
Euro 6
Moč 480 KM (353 kW) Gorivo diesel Konfiguracija osi 6x2 Vzmetenje zračno/zračno
Madžarska, Budapest
Laslo Truck
Kontaktirajte prodajalca
11.067 € Z DDV-jem
Tovornjak za prevoz kontejnerjev
2013
962.551 km
Euro 5
Moč 441 KM (324 kW) Gorivo diesel Nosilnost 11.590 kg Konfiguracija osi 4x2 Vzmetenje zračno/zračno
Nemčija, Regensburg
Kornprobst GmbH
Kontaktirajte prodajalca
51.000 € Neto
Tovornjak za prevoz kontejnerjev
2021
500.000 km
Euro 6
Moč 420 KM (309 kW) Gorivo diesel Nosilnost 16.620 kg Konfiguracija osi 6x2 Vzmetenje zračno/zračno
Madžarska, Budapest
Laslo Truck
Kontaktirajte prodajalca
31.400 € Neto
Tovornjak za prevoz kontejnerjev
2019
555.000 km
Euro 6
Moč 480 KM (353 kW) Konfiguracija osi 4x2 Vzmetenje zračno/zračno
Madžarska, Budapest
Laslo Truck
Kontaktirajte prodajalca
13.900 € Neto
Tovornjak za prevoz kontejnerjev
2017
1.122.638 km
Euro 6
Moč 460 KM (338 kW) Gorivo diesel Nosilnost 9.100 kg Konfiguracija osi 4x2
Nizozemska, Vuren
Kontaktirajte prodajalca
59.700 € Neto
Tovornjak za prevoz kontejnerjev
2018
80.000 km
Euro 6
Moč 400 KM (294 kW) Gorivo diesel Konfiguracija osi 6x2 Vzmetenje zračno/zračno
Madžarska, Budapest
Laslo Truck
Kontaktirajte prodajalca
31.400 € Neto
Tovornjak za prevoz kontejnerjev
2015
383.000 km
Euro 6
Moč 280 KM (206 kW) Gorivo diesel Konfiguracija osi 4x2 Vzmetenje vzmetno/vzmetno
Madžarska, Budapest
Laslo Truck
Kontaktirajte prodajalca
49.000 € Neto
Tovornjak za prevoz kontejnerjev
2020
568.000 km
Euro 6
Moč 500 KM (368 kW) Gorivo diesel Konfiguracija osi 6x2 Vzmetenje zračno/zračno
Madžarska, Budapest
Laslo Truck
Kontaktirajte prodajalca
59.700 € Neto
Tovornjak za prevoz kontejnerjev
2018
40.000 km
Euro 6
Moč 400 KM (294 kW) Gorivo diesel Konfiguracija osi 6x2 Vzmetenje zračno/zračno
Madžarska, Budapest
Laslo Truck
Kontaktirajte prodajalca
9.900 € Neto
Tovornjak za prevoz kontejnerjev
2015
1.200.000 km
Euro 6
Moč 480 KM (353 kW) Vzmetenje zračno/zračno
Nemčija, Lahr
Klaus Dold Nutzfahrzeuge GmbH & Co. KG
Kontaktirajte prodajalca
8.900 € Neto
Tovornjak za prevoz kontejnerjev
2012
835.385 km
Euro 5
Moč 400 KM (294 kW) Gorivo diesel Nosilnost 10.340 kg Konfiguracija osi 4x2 Vzmetenje zračno/zračno
Nizozemska, Saasveld
Kontaktirajte prodajalca
9.336 € 225.000 CZK
Tovornjak za prevoz kontejnerjev
2012
1.130.000 km
Euro 5
Moč 441 KM (324 kW) Gorivo diesel Konfiguracija osi 6x2 Vzmetenje zračno/zračno
Češka, Lhota pod Libčany
BAZAR ROUDNICE
Kontaktirajte prodajalca
58.600 € Neto
Tovornjak za prevoz kontejnerjev
2023
484.608 km
Euro 6
Moč 483 KM (355 kW) Gorivo diesel Vzmetenje zračno/zračno
Madžarska, Budapest
DAF Used Truck Center Budapest
Kontaktirajte prodajalca
54.600 € Neto
Tovornjak za prevoz kontejnerjev
2023
557.946 km
Euro 6
Moč 483 KM (355 kW) Gorivo diesel Vzmetenje zračno/zračno
Madžarska, Budapest
DAF Used Truck Center Budapest
Kontaktirajte prodajalca
9.500 €
Tovornjak za prevoz kontejnerjev
2014
633.074 km
Euro 5
Moč 290 KM (213 kW) Konfiguracija osi 4x2
Nizozemska, Alkmaar
Anema Trucks & Spare Parts
Kontaktirajte prodajalca