Vozilo Mercedes-Benz CLK 320 Avantgarde Coupe C208















Če se odločite za nakup opreme po nizki ceni, se prepričajte, da ste komunicirati z resničnim prodajalcem. Izvedite čim več informacij o lastniku opreme. Eden od načinov goljufanja se je predstavljati za resnično podjetje. V primeru suma o tem obvestite nas za dodatno kontrolo preko obrazca za povratne informacije.
Preden se odločite za nakup natančno preglejte več prodajnih ponudb, da boste razumeli povprečno ceno izbrane opreme. Če je cena ponudbe, ki vam je všeč, veliko nižja od podobnih ponudb, pomislite na to. Pomembna razlika v ceni lahko kaže na skrite napake ali pa na poskus prodajalca na goljufivo ravnanje.
Ne kupujte izdelkov, katerih cena je preveč drugačna od povprečne cene za podobno opremo.
Ne dajajte soglasja za dvomljive obljube in predplačane izdelke. V primeru dvoma se nikar ne bojte pojasniti podrobnosti, zahtevajte dodatne fotografije in dokumente za opremo, preverite pristnost dokumentov in postavite vprašanja.
Gre za najpogostejšo vrsto goljufije. Nepošteni prodajalci lahko zahtevajo določen znesek - predplačilo - torej "rezervacijo" vaše pravice do nakupa opreme. Tako goljufi lahko zberejo veliko količino denarja in izginejo, mi pa ne moremo več stopiti z njimi v stik.
- Prenos predplačila na kartico
- Ne opravite predplačila brez dokumentov, ki potrjujejo postopek prenosa denarja, če prodajalec v sporočilu izraža dvom.
- Prenos na račun "skrbnika" (agenta)
- Takšna zahteva bi morala biti zaskrbljujoča, verjetno komunicirate z goljufi.
- Prenos na račun podjetja s podobnim imenom
- Bodite previdni. Goljufi se lahko prikrijejo kot znane družbe, saj opravijo manjše spremembe imena. Ne prenesite sredstev, če je ime podjetja sumljivo.
- Zamenjava lastnih podatkov na računu resničnega podjetja
- Pred prenosom poskrbite, da so navedeni podatki pravilni in da se nanašajo točno na določeno podjetje.
Kontaktirajte prodajalca




















Leder: Anthrazit (211)
Service durchgeführt bei: 6.871km
location: 1
delivery charge: 1196
interior color: black
interior type: leather
airbag: front and side airbags
number of doors: 2
Farbe: Silber
Alte Bundesstraße 48
E-Spiegel
E-Fenster links
E-Fenster rechts
Wurzelholzdekor
E-Glasdach
ABS (Antiblockiersystem)
Automatik
Lederausstattung
Elektrische Sitze
Umweltplakette grün
Bei Rückfragen Tel. +49 551/820244!
Japan Import
14.451km
20.563km
26.095km
34.732km
36.288km
37.681km
39.485km
41.100km
42.673km
49.130km
44.846km
52.710km
km (2015)
57.600km
Fahrersitz reechts elektr. verstellbar mit Memory
Innenspiegel autom. abblendbar
Memory Paket (fahrersitz
Lenksäule
Spiegel)
Cupholder
Vorrüstung E-Call
Schiebedach elektr. in Glasausführung
Aussenspiegel links und rechts abklappbar
Rollo elektr. für Heckfenster
Scheinwerfer Reinigungsanlage
Xenon-Scheinwerfer
LM-Räder 6-Loch
Holzausführung Vogelaugenahorn schwarz
Soundsystem
CD-Wechsler im Kofferraum
Sitzheizung Fahrer/Beifahrer
Scheibenwaschanlage beheizt
Auf Wunsch können wir Ihnen die Ausstattung des Fahrzeuges per E-Mail zusenden
ZUBEHÖRANGABEN OHNE GEWÄHR
Änderungen
Zwischenverkauf und Irrtümer vorbehalten!
electric adjustable seats
multi-function steering wheel
traction control system
roadworthy