Črpalka AdBlue IVECO Moduły AD Blue Stralis Euro 6 0444042031 za tovornjak IVECO Stralis, Renault Magnum, Volvo FH








Če se odločite za nakup opreme po nizki ceni, se prepričajte, da ste komunicirati z resničnim prodajalcem. Izvedite čim več informacij o lastniku opreme. Eden od načinov goljufanja se je predstavljati za resnično podjetje. V primeru suma o tem obvestite nas za dodatno kontrolo preko obrazca za povratne informacije.
Preden se odločite za nakup natančno preglejte več prodajnih ponudb, da boste razumeli povprečno ceno izbrane opreme. Če je cena ponudbe, ki vam je všeč, veliko nižja od podobnih ponudb, pomislite na to. Pomembna razlika v ceni lahko kaže na skrite napake ali pa na poskus prodajalca na goljufivo ravnanje.
Ne kupujte izdelkov, katerih cena je preveč drugačna od povprečne cene za podobno opremo.
Ne dajajte soglasja za dvomljive obljube in predplačane izdelke. V primeru dvoma se nikar ne bojte pojasniti podrobnosti, zahtevajte dodatne fotografije in dokumente za opremo, preverite pristnost dokumentov in postavite vprašanja.
Gre za najpogostejšo vrsto goljufije. Nepošteni prodajalci lahko zahtevajo določen znesek - predplačilo - torej "rezervacijo" vaše pravice do nakupa opreme. Tako goljufi lahko zberejo veliko količino denarja in izginejo, mi pa ne moremo več stopiti z njimi v stik.
- Prenos predplačila na kartico
- Ne opravite predplačila brez dokumentov, ki potrjujejo postopek prenosa denarja, če prodajalec v sporočilu izraža dvom.
- Prenos na račun "skrbnika" (agenta)
- Takšna zahteva bi morala biti zaskrbljujoča, verjetno komunicirate z goljufi.
- Prenos na račun podjetja s podobnim imenom
- Bodite previdni. Goljufi se lahko prikrijejo kot znane družbe, saj opravijo manjše spremembe imena. Ne prenesite sredstev, če je ime podjetja sumljivo.
- Zamenjava lastnih podatkov na računu resničnega podjetja
- Pred prenosom poskrbite, da so navedeni podatki pravilni in da se nanašajo točno na določeno podjetje.
Kontaktirajte prodajalca












Modules visually in good condition, without physical damage. Technically unknown condition.
The price applies to the module for Iveco Stralis Euro 6 with the number 0444042031
If you're interested, I can provide you with a list with inventory.
We trade parts for regeneration from trucks, trailers and buses.
We offer a lot of brake calipers, pneumatic valves, air driers, compressors and many more.
We invite you to cooperate with car services, workshops, wholesalers and companies dealing in the regeneration of parts for trucks and buses.
In addition to the offer for regeneration parts, we have a large selection of new Iveco car parts in stock, mainly Daily, various types.
Those interested can also provide links to our other ads on other websites.
We sell goods stationary from a warehouse in Poland or there is a possibility of shipping worldwide.
We respond to SMS, whatsapp and e-mail.
We speak english, please feel free to contact us.